Dodany: 2012-08-17 14:59:46
 

Czym jest sporządzanie testamentówW naszym kraju coraz częściej wiele myśli się o tym, co się stanie, kiedy nam coś się stanie. Zaczynamy być bardziej przewidujący, trochę częściej staramy się zabezpieczyć swoich bliskich na wypadek naszej śmierci czy jakiegoś wypadku.

 

Coraz częściej więc sporządzamy testamenty, a więc zapis naszej ostatniej woli majątkowej po naszej ewentualnej śmierci. Zapisanie jednak swoich myśli i woli tego, co chcemy by trafiło w jakie ręce nie wystarczy. Testament, który będzie miał jakiekolwiek znaczenie w świetle prawa musi być poświadczony przez osobę, która posiada do tego uprawnienia.

 

Taką osobą jest notariusz Olsztyn. Notariusz Olsztyn to osoba, która uczestniczy w spisywaniu testamentów dla innych osób, zgodnie z ich wolą testamentalną. Notariusz Olsztyn składając podpis na dokumencie , którym jest testament poświadcza, jego oryginalność, a także zgodność myśli tam zapisanych z prawdą. Testament poświadczony w biurze, w którym pracuje notariusz katownie zawsze jest najważniejszy – jeśli chodzi o kwestie spadkowe, jest ważniejszy nawet od kwestii rodzinnych i dziedziczenia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest sporządzanie testamentów
Nick: