Dodany: 2013-02-14 10:53:19

 

Podział majątkuKiedy rozwodnicy zaczynają sprawy w sądzie – na scenę wkraczają zawsze pieniądze, a także ich podział pomiędzy obojga. Trudna jest to zawsze sprawa, jednak dobry adwokat Katowice musi trzeźwo patrzeć na całą sytuację, by nie doszło do niesprawiedliwego podziału.

 

Podział majątku to sytuacja, kiedy ludzie rozwodzą się, a wcześniej żyli we wspólnocie majątkowej. dobry adwokat Katowice uważa, że wspólnota majątkowa i podział majątku to sytuacja przyczynowo-skutkowa. Nie ma tego w przypadku, kiedy dobry adwokat Katowice zalecił klientowi intercyzę przed ślubem bądź tez przepisane uprzednio majątku na inną osobę. Rozdział majątku pomiędzy małżonków może odbywać się na zasadzie sprawiedliwego podziału, jednak nie oznacza to podziału na dwie równe części.

 

Chodzi o to, jak tłumaczy dobry adwokat Katowice, żeby podzielić majątek według zasług, ten, kto wniósł do niego więcej powinien też z niego więcej otrzymać. Jeśli zaś jedna i druga strona wniosły tyle samo – można mówić o podziale na dwie różne części. dobry adwokat Katowice uczestniczący w podziałach majątku swoich klientów uważa, że to sprawy , które zawsze trwają długo i bardzo często kończą się kolejnymi procesami sądowymi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podział majątku
Nick: